Våre ansatte

Administrasjon
Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO / Adm. direktør

sls72@compassfairs.no
Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO / Økonomidirektør

+47 906 95 526 joj85@compassfairs.no
Einar Kvalheim

Einar Kvalheim

CVO / Forretningsutvikler

+47 926 16 400 ek13@boligmesse.no
Monika Sem

Monika Sem

Regnskapsmedarbeider

+47 922 33 495 monika92@compassfairs.no
Birgitte Andersen

Birgitte Andersen

Regnskapsmedarbeider

+47 997 00 434 birgitte36@compassfairs.no
Prosjektavdeling Boligmesse
Roar Olafsen

Roar Olafsen

CCO / Salg- og markedsdirektør

+47 901 98 511 roar96@boligmesse.no
Nina von Gegerfelt Nielsen

Nina von Gegerfelt Nielsen

Prosjektleder

+47 473 83 052 nina6@boligmesse.no
Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838 kjetil33@boligmesse.no
Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305 jon55@boligmesse.no
Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813 ronny44@boligmesse.no
Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

+47 482 03 030 rudi10@boligmesse.no
Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789 toril71@boligmesse.no
Trine Helen Fjærvik

Trine Helen Fjærvik

Salgsekretær

+47 913 84 232 trine8@boligmesse.no
Prosjektavdeling
Brian Fabricius

Brian Fabricius

Prosjektleder

+47 928 38 723 brian31@compassfairs.no
Tomasz Pona

Tomasz Pona

Driftsleder - Oslo

+47 920 64 625 tomasz60@compassfairs.no
Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Prosjektkoordinator - Boligmesse

+47 482 34 070 heidi87@compassfairs.no
Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektkoordinator - Eksterne messer

+47 971 77 289 lindis73@compassfairs.no
Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Operasjonsjef - Trondheim

+47 920 67 361 erlend77@compassfairs.no
Eivind Njøs

Eivind Njøs

Prosjektkoordinator - Eksterne messer

+47 957 54 355 eivind59@compassfairs.no
Einar Evensen

Einar Evensen

Transport ansvarlig

+47 928 31 333 einar96@compasscargo.no
Pavel Toderascu

Pavel Toderascu

3D tegner

+47 467 23 842 pavel36@compassfairs.no
Andreas Hansen

Andreas Hansen

3D tegner

+47 996 23 556 andreas89@compassfairs.no
Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Expo designer

+47 414 25 673 tarjei98@compassfairs.no
Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258 morten26@compassfairs.no
Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Assistent

+47 907 56 219 fred65@compassfairs.no
Arild Nilsen

Arild Nilsen

Eventmontør & vaktmester

+47 910 07 978 arild56@compassfairs.no
Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messetekniker

+47 922 10 434 as70@compassfairs.no
Miroslaw S. Kierznikowicz

Miroslaw S. Kierznikowicz

Messetekniker

+47 998 89 343 mirek11@compassfairs.no
Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messetekniker

+47 998 83 176 zubel47@compassfairs.no
Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messetekniker

+47 925 36 395 lukasz54@compassfairs.no
Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messetekniker

+47 463 67 335 pd37@compassfairs.no
Marcin Dzialo

Marcin Dzialo

Messetekniker

+47 939 88 992 md35@compassfairs.no
Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messetekniker

+47 463 67 309 mz58@compassfairs.no
Wojciech Dzialo

Wojciech Dzialo

Messetekniker

+47 968 67 094 wd47@compassfairs.no
Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messetekniker

+47 968 12 938 artur93@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Messetekniker

+47 967 42 397 sebastian71@compassfairs.no
Tobias Floer

Tobias Floer

Messetekniker Trondheim

+47 464 26 869 tobias79@compassfairs.no
Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Assistent

+47 966 86 409 mk19@compassfairs.no
Kommunikasjonsavdeling
Marius Melsether

Marius Melsether

Digital utviklingsansvarlig

918 48 966 marius67@compassfairs.no
Ida Save

Ida Save

Kommunikasjonsansvarlig

470 75 135 ida38@compassfairs.no
Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

410 40 277 gh19@compassfairs.no
Annonsering
Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

907 22 750 trond21@compassfairs.no
Hi! We use cookies to improve this website. By continuing to use our services, you are giving us your consent to use cookies. Learn more here.