Våre ansatte

Administrasjon
Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO / Adm. direktør

sls58@compassfairs.no
Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO / Økonomidirektør

+47 906 95 526 joj21@compassfairs.no
Einar Kvalheim

Einar Kvalheim

CVO / Forretningsutvikler

+47 926 16 400 ek73@boligmesse.no
Monika Sem

Monika Sem

Regnskapsmedarbeider

+47 922 33 495 monika14@compassfairs.no
Birgitte Andersen

Birgitte Andersen

Regnskapsmedarbeider

+47 997 00 434 birgitte28@compassfairs.no
Prosjektavdeling Boligmesse
Roar Olafsen

Roar Olafsen

CCO / Leder salg og marked

+47 901 98 511 roar66@boligmesse.no
Nina von Gegerfelt Nielsen

Nina von Gegerfelt Nielsen

Prosjektleder

+47 473 83 052 nina32@boligmesse.no
Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838 kjetil45@boligmesse.no
Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305 jon68@boligmesse.no
Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813 ronny63@boligmesse.no
Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

+47 482 03 030 rudi51@boligmesse.no
Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789 toril14@boligmesse.no
Trine Helen Fjærvik

Trine Helen Fjærvik

Salgssekretær

+47 913 84 232 trine62@boligmesse.no
Eventavdeling
Brian Fabricius

Brian Fabricius

Eventdirektør

+47 928 38 723 brian70@compassfairs.no
Tomasz Pona

Tomasz Pona

Driftssjef - Oslo

+47 920 64 625 tomasz47@compassfairs.no
Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Eventkoordinator - Boligmesse

+47 482 34 070 heidi52@compassfairs.no
Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Eventkoordinator - Eksterne arrangementer

+47 971 77 289 lindis84@compassfairs.no
Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Driftssjef - Trondheim

+47 920 67 361 erlend88@compassfairs.no
Eivind Njøs

Eivind Njøs

Eventkoordinator - Eksterne arrangementer

+47 957 54 355 eivind22@compassfairs.no
Einar Evensen

Einar Evensen

Transport ansvarlig

+47 928 31 333 einar80@compasscargo.no
Pavel Toderascu
Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Eventmontør

+47 414 25 673 tarjei81@compassfairs.no
Morten Thoresen

Morten Thoresen

Eventleder

+47 477 17 258 morten43@compassfairs.no
Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Ass. prosjektleder

+47 907 56 219 fred31@compassfairs.no
Arild Nilsen

Arild Nilsen

Eventmontør & vaktmester

+47 910 07 978 arild44@compassfairs.no
Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Eventmontør

+47 922 10 434 as75@compassfairs.no
Miroslaw S. Kierznikowicz

Miroslaw S. Kierznikowicz

Eventmontør

+47 998 89 343 mirek90@compassfairs.no
Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Eventmontør

+47 998 83 176 zubel95@compassfairs.no
Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Eventmontør

+47 925 36 395 lukasz52@compassfairs.no
Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Eventmontør

+47 463 67 335 pd18@compassfairs.no
Marcin Dzialo

Marcin Dzialo

Eventmontør

+47 939 88 992 md87@compassfairs.no
Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Eventmontør

+47 463 67 309 mz76@compassfairs.no
Wojciech Dzialo

Wojciech Dzialo

Eventmontør

+47 968 67 094 wd100@compassfairs.no
Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Eventmontør

+47 968 12 938 artur87@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Eventmontør

+47 967 42 397 sebastian10@compassfairs.no
Tobias Floer

Tobias Floer

Eventmontør Trondheim

+47 464 26 869 tobias68@compassfairs.no
Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Assistent

+47 966 86 409 mk76@compassfairs.no
Markedsavdeling
Marius Melsether

Marius Melsether

Digital utviklingsansvarlig

918 48 966 marius37@compassfairs.no
Ida Save

Ida Save

Kommunikasjonsansvarlig

470 75 135 ida12@compassfairs.no
Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

410 40 277 gh100@compassfairs.no
Annonsering og markedsføring
Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

907 22 750 trond88@compassfairs.no
Hi! We use cookies to improve this website. By continuing to use our services, you are giving us your consent to use cookies. Learn more here.