Våre ansatte er alltid klare til å hjelpe våre kunder.

Se under for å finne personen du søker.

Expo Solutions

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian8@compassfairs.no

Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Avdelingskoordinator

+47 482 34 070

heidi8@compassfairs.no

Staff Placeholder

Erlend Rosanoff

Salgs- og prosjektleder, Teamleder Trondheim

+47 920 67 361

erlend47@compassfairs.no

Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Salgs- og prosjektleder

+47 414 25 673

tarjei38@compassfairs.no

Tobias Floer

Tobias Floer

Salgs- og prosjektleder

+47 464 26 869

tobias29@compassfairs.no

Tord Næss

Tord Næss

Salgs- og prosjektleder

+47 981 02 098

tord11@compassfairs.no

Emilia Ohlsson

Emilia Ohlsson

Salgs- og prosjektleder

+47 465 02 532

emilia42@compassfairs.no

Anne Bekkholt

Anne Bekkholt

Kunde- og salgssupport

+47 996 05 066

anne12@compassfairs.no

Jack Vergeman

Jack Vergeman

Expo designer

+47 472 60 874

jack13@compassfairs.no

Helene Dalheim Sand

Helene Dalheim Sand

Expo designer

+47 919 15 244

helene46@compassfairs.no

Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Prosjektleder, spesialprosjekt

+47 907 56 219

fred76@compassfairs.no

Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258

morten41@compassfairs.no

Einar Evensen

Einar Evensen

Avdelingsleder Cargo

+47 928 31 333

einar3@compasscargo.no

Tomasz Pona

Tomasz Pona

Teamleder Lager og ressurser

+47 920 64 625

tomasz57@compassfairs.no

Staff Placeholder

Fredrik Rosenlund

Lagermedarbeider

+47 410 15 195

fredrik27@compassfairs.no

Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messetekniker

+47 922 10 434

adam93@compassfairs.no

Staff Placeholder

Andreas Kjøl Berg

Messetekniker

andreas.berg35@compassfairs.no

Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messetekniker

+47 968 12 938

artur36@compassfairs.no

Daniel Witczak

Daniel Witczak

Messetekniker

daniel58@compassfairs.no

Kacper Zajczewski

Kacper Zajczewski

Messetekniker

+47 463 98 752

kacper93@compassfairs.no

Staff Placeholder

Kamala Williams-Holmvik

Messetekniker

+47 979 55 972

kamala69@compassfairs.no

Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messetekniker

+47 925 36 395

lukasz15@compassfairs.no

Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Messetekniker

+47 966 86 409

malgorzata82@compassfairs.no

Marcin Dzialo

Marcin Dzialo

Messetekniker

+47 939 88 992

marcin82@compassfairs.no

Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messetekniker

+47 463 67 309

mateusz6@compassfairs.no

Staff Placeholder

Mieczyslaw Bakalarz

Messetekniker

+47 998 93 828

Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messetekniker

+47 998 83 176

zubel80@compassfairs.no

Norbert Witczak

Norbert Witczak

Messetekniker

+47 998 85 613

norbert9@compassfairs.no

Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messetekniker

+47 463 67 335

piotr42@compassfairs.no

Sare Bye

Sare Bye

Messetekniker

+47 416 13 771

sare17@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Sebastian Mainka

Messetekniker

+47 967 42 397

sebastian78@compassfairs.no

Prosjektavdeling Boligmesse

Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838

kjetil8@boligmesse.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis73@boligmesse.no

Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305

jon4@boligmesse.no

Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813

ronny78@boligmesse.no

Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

+47 482 03 030

rudi85@boligmesse.no

Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789

toril97@boligmesse.no

Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Salgskoordinator/assisterende prosjektselger

+47 954 47 882

renathe0@compassfairs.no

Prosjektavdeling Travelxpo

Lise Annett Smith

Lise Annett Smith

Prosjektleder

+47 472 97 551

lise34@travelxpo.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 971 77 289

lindis88@compassfairs.no

Birgit Haugen

Birgit Haugen

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 930 17 709

birgit12@travelxpo.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105

ann-helen19@compassfairs.no

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750

trond7@compassfairs.no

Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277

geir82@compassfairs.no

Skandinavisk IT-avdeling

Marius Melsether

Marius Melsether

IT-sjef

+47 918 48 966

marius3@compassfairs.no

Yasin Zamani Konari

Yasin Zamani Konari

Webutvikler/programmerer

+47 947 25 378

yasin11@compassfairs.no

Administrasjon

Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO

sls47@compassfairs.no

Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO

+47 906 95 526

joj5@compassfairs.no

Staff Placeholder

May-Helen Markussen

Økonomi

+47 930 31 649

may-helen13@compassfairs.no

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian20@compassfairs.no

Roar Olafsen

Roar Olafsen

CCO

+47 901 98 511

roar87@boligmesse.no

May Wenche Hammert

May Wenche Hammert

COO

+47 922 89 473

maya86@compassfairs.no