Våre ansatte er alltid klare til å hjelpe våre kunder.

Se under for å finne personen du søker.

Expo Solutions

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian63@compassfairs.no

Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Avdelingskoordinator

+47 482 34 070

heidi3@compassfairs.no

Staff Placeholder

Erlend Rosanoff

Salgs- og prosjektleder, Teamleder Trondheim

+47 920 67 361

erlend18@compassfairs.no

Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Salgs- og prosjektleder

+47 414 25 673

tarjei20@compassfairs.no

Tobias Floer

Tobias Floer

Salgs- og prosjektleder

+47 464 26 869

tobias55@compassfairs.no

Tord Næss

Tord Næss

Salgs- og prosjektleder

+47 981 02 098

tord65@compassfairs.no

Emilia Olsson

Emilia Olsson

Salgs- og prosjektleder

+47 465 02 532

emilia70@compassfairs.no

Anne Bekkholt

Anne Bekkholt

Kunde- og salgssupport

+47 996 05 066

anne3@compassfairs.no

Jack Vergeman

Jack Vergeman

Expo designer

+47 472 60 874

jack46@compassfairs.no

Helene Dalheim Sand

Helene Dalheim Sand

Expo designer

+47 919 15 244

helene59@compassfairs.no

Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Prosjektleder, spesialprosjekt

+47 907 56 219

fred88@compassfairs.no

Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258

morten43@compassfairs.no

Einar Evensen

Einar Evensen

Avdelingsleder Cargo

+47 928 31 333

einar40@compasscargo.no

Tomasz Pona

Tomasz Pona

Teamleder Lager og ressurser

+47 920 64 625

tomasz6@compassfairs.no

Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messetekniker

+47 922 10 434

adam33@compassfairs.no

Staff Placeholder

Andreas Kjøl Berg

Messetekniker

andreas.berg44@compassfairs.no

Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messetekniker

+47 968 12 938

artur86@compassfairs.no

Daniel Witczak

Daniel Witczak

Messetekniker

daniel42@compassfairs.no

Kacper Zajczewski

Kacper Zajczewski

Messetekniker

+47 463 98 752

kacper55@compassfairs.no

Staff Placeholder

Kamala Williams-Holmvik

Messetekniker

+47 979 55 972

kamala9@compassfairs.no

Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messetekniker

+47 925 36 395

lukasz34@compassfairs.no

Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Messetekniker

+47 966 86 409

malgorzata54@compassfairs.no

Marcin Dzialo

Marcin Dzialo

Messetekniker

+47 939 88 992

marcin77@compassfairs.no

Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messetekniker

+47 463 67 309

mateusz64@compassfairs.no

Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messetekniker

+47 998 83 176

zubel5@compassfairs.no

Norbert Witczak

Norbert Witczak

Messetekniker

+47 998 85 613

norbert73@compassfairs.no

Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messetekniker

+47 463 67 335

piotr14@compassfairs.no

Sare Bye

Sare Bye

Messetekniker

+47 416 13 771

sare75@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Sebastian Mainka

Messetekniker

+47 967 42 397

sebastian14@compassfairs.no

Prosjektavdeling Boligmesse

Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838

kjetil48@boligmesse.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis3@boligmesse.no

Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305

jon30@boligmesse.no

Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813

ronny94@boligmesse.no

Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Key Account Manager / Prosjektleder

+47 482 03 030

rudi90@boligmesse.no

Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789

toril94@boligmesse.no

Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Salgskoordinator/assisterende prosjektselger

+47 954 47 882

renathe20@compassfairs.no

Prosjektavdeling Travelxpo

Lise Annett Smith

Lise Annett Smith

Prosjektleder

+47 472 97 551

lise75@travelxpo.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 971 77 289

lindis58@compassfairs.no

Birgit Haugen

Birgit Haugen

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 930 17 709

birgit36@travelxpo.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105

ann-helen97@compassfairs.no

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750

trond85@compassfairs.no

Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277

geir2@compassfairs.no

Staff Placeholder

Marita Larsen Andersen

Digital markedsfører

+47 992 41 858

marita43@compassfairs.no

Skandinavisk IT-avdeling

Marius Melsether

Marius Melsether

IT-sjef

+47 918 48 966

marius44@compassfairs.no

Yasin Zamani Konari

Yasin Zamani Konari

Webutvikler/programmerer

+47 947 25 378

yasin10@compassfairs.no

Administrasjon

Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO

sls12@compassfairs.no

Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO

+47 906 95 526

joj76@compassfairs.no

Staff Placeholder

May-Helen Markussen

Økonomi

+47 930 31 649

may-helen34@compassfairs.no

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian32@compassfairs.no

Roar Olafsen

Roar Olafsen

CCO

+47 901 98 511

roar46@boligmesse.no

May Wenche Hammert

May Wenche Hammert

COO

+47 922 89 473

maya7@compassfairs.no