Våre ansatte er alltid klare til å hjelpe våre kunder.

Se under for å finne personen du søker.

Expo Solutions

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian82@compassfairs.no

Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Avdelingskoordinator

+47 482 34 070

heidi47@compassfairs.no

Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Salgs- og prosjektleder, Teamleder Trondheim

+47 920 67 361

erlend34@compassfairs.no

Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Salgs- og prosjektleder

+47 414 25 673

tarjei20@compassfairs.no

Tobias Floer

Tobias Floer

Salgs- og prosjektleder

+47 464 26 869

tobias96@compassfairs.no

Tord Næss

Tord Næss

Salgs- og prosjektleder

+47 981 02 098

tord27@compassfairs.no

Emilia Ohlsson

Emilia Ohlsson

Salgs- og prosjektleder

+47 465 02 532

emilia3@compassfairs.no

Anne Bekkholt

Anne Bekkholt

Kunde- og salgssupport

+47 996 05 066

anne9@compassfairs.no

Jack Vergeman

Jack Vergeman

Expo designer

+47 472 60 874

jack28@compassfairs.no

Helene Dalheim Sand

Helene Dalheim Sand

Expo designer

+47 919 15 244

helene66@compassfairs.no

Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Prosjektleder, spesialprosjekt

+47 907 56 219

fred43@compassfairs.no

Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258

morten62@compassfairs.no

Einar Evensen

Einar Evensen

Teamleder Cargo

+47 928 31 333

einar43@compasscargo.no

Tomasz Pona

Tomasz Pona

Teamleder Lager og ressurser

+47 920 64 625

tomasz37@compassfairs.no

Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messetekniker

+47 922 10 434

adam17@compassfairs.no

Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messetekniker

+47 998 83 176

zubel29@compassfairs.no

Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messetekniker

+47 925 36 395

lukasz76@compassfairs.no

Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messetekniker

+47 463 67 335

piotr8@compassfairs.no

Marcin Dzialo

Marcin Dzialo

Messetekniker

+47 939 88 992

marcin83@compassfairs.no

Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messetekniker

+47 463 67 309

mateusz20@compassfairs.no

Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messetekniker

+47 968 12 938

artur56@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Sebastian Mainka

Messetekniker

+47 967 42 397

sebastian55@compassfairs.no

Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Messetekniker

+47 966 86 409

malgorzata9@compassfairs.no

Norbert Witczak

Norbert Witczak

Messetekniker

+47 998 85 613

norbert13@compassfairs.no

Staff Placeholder

Mieczyslaw Bakalarz

Messetekniker

+47 998 93 828

Staff Placeholder

Daniel Witczak

Messetekniker

daniel87@compassfairs.no

Staff Placeholder

Kacper Zajczewski

Messetekniker

kacper53@compassfairs.no

Staff Placeholder

Andreas Kjøl Berg

Messetekniker

andreas.berg94@compassfairs.no

Staff Placeholder

Sare Bye

Messetekniker

sare3@compassfairs.no

Prosjektavdeling Boligmesse

Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838

kjetil70@boligmesse.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis90@boligmesse.no

Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305

jon67@boligmesse.no

Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813

ronny45@boligmesse.no

Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Prosjektleder

+47 482 03 030

rudi10@boligmesse.no

Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789

toril23@boligmesse.no

Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Salgskoordinator/assisterende prosjektselger

+47 954 47 882

renathe59@compassfairs.no

Prosjektavdeling Travelxpo

Lise Annett Smith

Lise Annett Smith

Prosjektleder

+47 472 97 551

lise36@travelxpo.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 971 77 289

lindis2@compassfairs.no

Birgit Haugen

Birgit Haugen

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 930 17 709

birgit19@travelxpo.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105

ann-helen86@compassfairs.no

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750

trond61@compassfairs.no

Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277

geir81@compassfairs.no

Skandinavisk IT avdeling

Marius Melsether

Marius Melsether

Skandinavisk IT sjef

+47 918 48 966

marius28@compassfairs.no

Yasin Zamani Konari

Yasin Zamani Konari

Webutvikler / Programmerer

+47 947 25 378

yasin46@compassfairs.no

Administrasjon

Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO

sls54@compassfairs.no

Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO

+47 906 95 526

joj61@compassfairs.no

Monika Sem

Monika Sem

Controller

+47 922 33 495

monika22@compassfairs.no

Einar Kvalheim

Einar Kvalheim

CVO

+47 926 16 400

ek41@boligmesse.no

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian35@compassfairs.no

Roar Olafsen

Roar Olafsen

CCO

+47 901 98 511

roar40@boligmesse.no

May Wenche Hammert

May Wenche Hammert

COO

+47 922 89 473

maya90@compassfairs.no