Våre ansatte er alltid klare til å hjelpe våre kunder.

Se under for å finne personen du søker.

Expo Solutions

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian7@compassfairs.no

Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Salgs- og prosjektleder, Teamleder Trondheim

+47 920 67 361

erlend91@compassfairs.no

Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Salgs- og prosjektleder

+47 414 25 673

tarjei53@compassfairs.no

Tobias Floer

Tobias Floer

Salgs- og prosjektleder

+47 464 26 869

tobias67@compassfairs.no

Tord Næss

Tord Næss

Salgs- og prosjektleder

+47 981 02 098

tord20@compassfairs.no

Emilia Olsson

Emilia Olsson

Salgs- og prosjektleder

+47 465 02 532

emilia0@compassfairs.no

Karianne Sandvoll

Karianne Sandvoll

Salgs- og prosjektleder

+47 980 02 996

karianne43@compassfairs.no

Birgitte Arneberg

Birgitte Arneberg

Salgs- og prosjektleder

+ 47 922 40 221

birgitte10@compassfairs.no

Jessica Erika Loosaar Nergård

Jessica Erika Loosaar Nergård

Kunde- og salgssupport

+47 990 10 753

jessica84@compassfairs.no

Jack Vergeman

Jack Vergeman

Expo designer

+47 472 60 874

jack25@compassfairs.no

Helene Dalheim Sand

Helene Dalheim Sand

Expo designer

+47 919 15 244

helene17@compassfairs.no

Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Prosjektleder, spesialprosjekt

+47 907 56 219

fred62@compassfairs.no

Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258

morten35@compassfairs.no

Einar Evensen

Einar Evensen

Avdelingsleder Cargo

+47 928 31 333

einar6@compasscargo.no

Tomasz Pona

Tomasz Pona

Teamleder Lager og ressurser

+47 920 64 625

tomasz68@compassfairs.no

Kacper Zajczewski

Kacper Zajczewski

Teamleder Boligmesse & TravelXpo

+47 463 98 752

kacper60@compassfairs.no

Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messemontør

+47 922 10 434

adam5@compassfairs.no

Staff Placeholder

Alexander Hjortbrink Böe

Messemontør

+46 76 187 87 16

alexander69@compassfairs.no

Andreas Kjøl Berg

Andreas Kjøl Berg

Messemontør

andreas.berg37@compassfairs.no

Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messemontør

+47 968 12 938

artur99@compassfairs.no

Staff Placeholder

Daniel Romaniuk

Messemontør

+47 462 60 805

daniel.romaniuk66@compassfairs.no

Staff Placeholder

Dmytro Ivashchenko

Messemontør

+47 468 73 627

dmytro7@compassfairs.com

Staff Placeholder

Kamil Maria Kasprzak

Messemontør

+47 925 19 334

kamil54@compassfairs.com

Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messemontør

+47 925 36 395

lukasz79@compassfairs.no

Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Messemontør

+47 966 86 409

malgorzata22@compassfairs.no

Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messemontør

+47 463 67 309

mateusz67@compassfairs.no

Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messemontør

+47 998 83 176

zubel97@compassfairs.no

Staff Placeholder

Piotr Badaj

Messemontør

+47 929 19 069

piotr41@compassfairs.com

Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messemontør

+47 463 67 335

piotr47@compassfairs.no

Staff Placeholder

Rickard Böe

Messemontør

+46 766 77 36 63

rickard81@compassfairs.no

Sare Bye

Sare Bye

Messemontør

+47 416 13 771

sare91@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Sebastian Mainka

Messemontør

+47 967 42 397

sebastian24@compassfairs.no

Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Messemontør

+46 79 04 40 16

sjoerd27@compassfairs.no

Prosjektavdeling Boligmesse

Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Salgsleder

+47 482 03 030

rudi94@boligmesse.no

Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838

kjetil32@boligmesse.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis49@boligmesse.no

Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305

jon63@boligmesse.no

Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813

ronny5@boligmesse.no

Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789

toril4@boligmesse.no

Ali Reza Nouri

Ali Reza Nouri

Prosjektleder

+47 941 66 931

ali97@boligmesse.no

Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Koordinator avd Fairs

+47 954 47 882

renathe47@compassfairs.no

Ellen Kraggerud

Ellen Kraggerud

Salgskonsulent

+47 919 07 212

ellen82@boligmesse.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105

ann-helen13@compassfairs.no

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750

trond91@compassfairs.no

Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277

geir54@compassfairs.no

Marita Larsen Andersen

Marita Larsen Andersen

Digital markedsfører

+47 992 41 858

marita42@compassfairs.no

Skandinavisk IT-avdeling

Marius Melsether

Marius Melsether

IT-sjef

+47 918 48 966

marius61@compassfairs.no

Yasin Zamani Konari

Yasin Zamani Konari

Webutvikler/programmerer

+47 947 25 378

yasin27@compassfairs.no

Administrasjon

Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO

sls14@compassfairs.no

Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO

+47 906 95 526

joj84@compassfairs.no

May-Helen Markussen

May-Helen Markussen

Økonomi

+47 930 31 649

may-helen98@compassfairs.no

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian2@compassfairs.no

May Wenche Hammert

May Wenche Hammert

COO

+47 922 89 473

maya19@compassfairs.no