Våre ansatte er alltid klare til å hjelpe våre kunder.

Se under for å finne personen du søker.

Expo Solutions

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian7@compassfairs.no

Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Salgs- og prosjektleder, Teamleder Trondheim

+47 920 67 361

erlend87@compassfairs.no

Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Salgs- og prosjektleder

+47 414 25 673

tarjei12@compassfairs.no

Tobias Floer

Tobias Floer

Salgs- og prosjektleder

+47 464 26 869

tobias29@compassfairs.no

Tord Næss

Tord Næss

Salgs- og prosjektleder

+47 981 02 098

tord24@compassfairs.no

Emilia Olsson

Emilia Olsson

Salgs- og prosjektleder

+47 465 02 532

emilia36@compassfairs.no

Karianne Sandvoll

Karianne Sandvoll

Salgs- og prosjektleder

+47 980 02 996

karianne55@compassfairs.no

Jessica Erika Loosaar Nergård

Jessica Erika Loosaar Nergård

Kunde- og salgssupport

+47 990 10 753

jessica92@compassfairs.no

Jack Vergeman

Jack Vergeman

Expo designer

+47 472 60 874

jack87@compassfairs.no

Helene Dalheim Sand

Helene Dalheim Sand

Expo designer

+47 919 15 244

helene2@compassfairs.no

Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Prosjektleder, spesialprosjekt

+47 907 56 219

fred30@compassfairs.no

Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258

morten63@compassfairs.no

Einar Evensen

Einar Evensen

Avdelingsleder Cargo

+47 928 31 333

einar2@compasscargo.no

Tomasz Pona

Tomasz Pona

Teamleder Lager og ressurser

+47 920 64 625

tomasz72@compassfairs.no

Staff Placeholder

Szymon Grzegorz Kasprzak

Lagermedarbeider

+47 467 11 801

szymon49@compassfairs.no

Kacper Zajczewski

Kacper Zajczewski

Teamleder Boligmesse & TravelXpo

+47 463 98 752

kacper27@compassfairs.no

Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messemontør

+47 922 10 434

adam44@compassfairs.no

Staff Placeholder

Andreas Kjøl Berg

Messemontør

andreas.berg24@compassfairs.no

Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messemontør

+47 968 12 938

artur65@compassfairs.no

Daniel Witczak

Daniel Witczak

Messemontør

daniel98@compassfairs.no

Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messemontør

+47 925 36 395

lukasz64@compassfairs.no

Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Messemontør

+47 966 86 409

malgorzata28@compassfairs.no

Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messemontør

+47 463 67 309

mateusz42@compassfairs.no

Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messemontør

+47 998 83 176

zubel8@compassfairs.no

Norbert Witczak

Norbert Witczak

Messemontør

+47 998 85 613

norbert35@compassfairs.no

Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messemontør

+47 463 67 335

piotr79@compassfairs.no

Sare Bye

Sare Bye

Messemontør

+47 416 13 771

sare42@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Sebastian Mainka

Messemontør

+47 967 42 397

sebastian51@compassfairs.no

Prosjektavdeling Boligmesse

Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Salgsleder

+47 482 03 030

rudi68@boligmesse.no

Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838

kjetil64@boligmesse.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis55@boligmesse.no

Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305

jon14@boligmesse.no

Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813

ronny8@boligmesse.no

Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789

toril21@boligmesse.no

Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Koordinator avd Fairs

+47 954 47 882

renathe80@compassfairs.no

Ellen Kraggerud

Ellen Kraggerud

Salgskonsulent

+47 980 96 607

ellen14@boligmesse.no

Prosjektavdeling Travelxpo

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis65@compassfairs.no

Renathe Kareatay Pedersen

Renathe Kareatay Pedersen

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 954 47 882

renathe8@compassfairs.no

Birgit Haugen

Birgit Haugen

Innholdsprodusent

+47 930 17 709

birgit36@travelxpo.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105

ann-helen7@compassfairs.no

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750

trond87@compassfairs.no

Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277

geir59@compassfairs.no

Marita Larsen Andersen

Marita Larsen Andersen

Digital markedsfører

+47 992 41 858

marita52@compassfairs.no

Skandinavisk IT-avdeling

Marius Melsether

Marius Melsether

IT-sjef

+47 918 48 966

marius23@compassfairs.no

Yasin Zamani Konari

Yasin Zamani Konari

Webutvikler/programmerer

+47 947 25 378

yasin18@compassfairs.no

Administrasjon

Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO

sls74@compassfairs.no

Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO

+47 906 95 526

joj64@compassfairs.no

May-Helen Markussen

May-Helen Markussen

Økonomi

+47 930 31 649

may-helen52@compassfairs.no

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian93@compassfairs.no

May Wenche Hammert

May Wenche Hammert

COO

+47 922 89 473

maya12@compassfairs.no