Våre ansatte er alltid klare til å hjelpe våre kunder.

Se under for å finne personen du søker.

Expo Solutions

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian26@compassfairs.no

Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Salgs- og prosjektleder, Teamleder Trondheim

+47 920 67 361

erlend59@compassfairs.no

Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Salgs- og prosjektleder

+47 414 25 673

tarjei82@compassfairs.no

Tobias Floer

Tobias Floer

Salgs- og prosjektleder

+47 464 26 869

tobias88@compassfairs.no

Tord Næss

Tord Næss

Salgs- og prosjektleder

+47 981 02 098

tord28@compassfairs.no

Emilia Olsson

Emilia Olsson

Salgs- og prosjektleder

+47 465 02 532

emilia88@compassfairs.no

Karianne Sandvoll

Karianne Sandvoll

Salgs- og prosjektleder

+47 980 02 996

karianne31@compassfairs.no

Anne Bekkholt

Anne Bekkholt

Kunde- og salgssupport

+47 996 05 066

anne37@compassfairs.no

Jessica Erika Loosaar Nergård

Jessica Erika Loosaar Nergård

Kunde- og salgssupport

+47 990 10 753

jessica82@compassfairs.no

Jack Vergeman

Jack Vergeman

Expo designer

+47 472 60 874

jack23@compassfairs.no

Helene Dalheim Sand

Helene Dalheim Sand

Expo designer

+47 919 15 244

helene54@compassfairs.no

Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Prosjektleder, spesialprosjekt

+47 907 56 219

fred60@compassfairs.no

Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258

morten68@compassfairs.no

Einar Evensen

Einar Evensen

Avdelingsleder Cargo

+47 928 31 333

einar90@compasscargo.no

Tomasz Pona

Tomasz Pona

Teamleder Lager og ressurser

+47 920 64 625

tomasz48@compassfairs.no

Staff Placeholder

Szymon Grzegorz Kasprzak

Lagermedarbeider

+47 467 11 801

szymon88@compassfairs.no

Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messetekniker

+47 922 10 434

adam43@compassfairs.no

Staff Placeholder

Andreas Kjøl Berg

Messetekniker

andreas.berg86@compassfairs.no

Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messetekniker

+47 968 12 938

artur51@compassfairs.no

Daniel Witczak

Daniel Witczak

Messetekniker

daniel12@compassfairs.no

Kacper Zajczewski

Kacper Zajczewski

Messetekniker

+47 463 98 752

kacper64@compassfairs.no

Kamala Williams-Holmvik

Kamala Williams-Holmvik

Messetekniker

+47 979 55 972

kamala83@compassfairs.no

Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messetekniker

+47 925 36 395

lukasz57@compassfairs.no

Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Messetekniker

+47 966 86 409

malgorzata77@compassfairs.no

Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messetekniker

+47 463 67 309

mateusz9@compassfairs.no

Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messetekniker

+47 998 83 176

zubel35@compassfairs.no

Norbert Witczak

Norbert Witczak

Messetekniker

+47 998 85 613

norbert20@compassfairs.no

Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messetekniker

+47 463 67 335

piotr36@compassfairs.no

Sare Bye

Sare Bye

Messetekniker

+47 416 13 771

sare9@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Sebastian Mainka

Messetekniker

+47 967 42 397

sebastian93@compassfairs.no

Prosjektavdeling Boligmesse

Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838

kjetil33@boligmesse.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis70@boligmesse.no

Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305

jon83@boligmesse.no

Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813

ronny11@boligmesse.no

Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Key Account Manager / Prosjektleder

+47 482 03 030

rudi27@boligmesse.no

Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789

toril81@boligmesse.no

Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Prosjektleder & salgskoordinator

+47 954 47 882

renathe93@compassfairs.no

Ellen Kraggerud

Ellen Kraggerud

Salgskonsulent

+47 980 96 607

ellen25@boligmesse.no

Prosjektavdeling Travelxpo

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis2@compassfairs.no

Renathe Kareatay Pedersen

Renathe Kareatay Pedersen

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 954 47 882

renathe70@compassfairs.no

Birgit Haugen

Birgit Haugen

Innholdsprodusent

+47 930 17 709

birgit40@travelxpo.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105

ann-helen66@compassfairs.no

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750

trond59@compassfairs.no

Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277

geir6@compassfairs.no

Marita Larsen Andersen

Marita Larsen Andersen

Digital markedsfører

+47 992 41 858

marita88@compassfairs.no

Skandinavisk IT-avdeling

Marius Melsether

Marius Melsether

IT-sjef

+47 918 48 966

marius13@compassfairs.no

Yasin Zamani Konari

Yasin Zamani Konari

Webutvikler/programmerer

+47 947 25 378

yasin96@compassfairs.no

Administrasjon

Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO

sls37@compassfairs.no

Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO

+47 906 95 526

joj2@compassfairs.no

May-Helen Markussen

May-Helen Markussen

Økonomi

+47 930 31 649

may-helen13@compassfairs.no

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian55@compassfairs.no

May Wenche Hammert

May Wenche Hammert

COO

+47 922 89 473

maya17@compassfairs.no