Våre ansatte er alltid klare til å hjelpe våre kunder.

Se under for å finne personen du søker.

Expo Solutions

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian0@compassfairs.no

Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Salgs- og prosjektleder, Teamleder Trondheim

+47 920 67 361

erlend81@compassfairs.no

Tarjei Reiten Nordnes

Tarjei Reiten Nordnes

Salgs- og prosjektleder

+47 414 25 673

tarjei75@compassfairs.no

Tobias Floer

Tobias Floer

Salgs- og prosjektleder

+47 464 26 869

tobias0@compassfairs.no

Tord Næss

Tord Næss

Salgs- og prosjektleder

+47 981 02 098

tord5@compassfairs.no

Emilia Olsson

Emilia Olsson

Salgs- og prosjektleder

+47 465 02 532

emilia13@compassfairs.no

Karianne Sandvoll

Karianne Sandvoll

Salgs- og prosjektleder

+47 980 02 996

karianne21@compassfairs.no

Jessica Erika Loosaar Nergård

Jessica Erika Loosaar Nergård

Kunde- og salgssupport

+47 990 10 753

jessica19@compassfairs.no

Jack Vergeman

Jack Vergeman

Expo designer

+47 472 60 874

jack15@compassfairs.no

Helene Dalheim Sand

Helene Dalheim Sand

Expo designer

+47 919 15 244

helene46@compassfairs.no

Fred Daniel Holm

Fred Daniel Holm

Prosjektleder, spesialprosjekt

+47 907 56 219

fred19@compassfairs.no

Morten Thoresen

Morten Thoresen

Prosjektleder

+47 477 17 258

morten44@compassfairs.no

Einar Evensen

Einar Evensen

Avdelingsleder Cargo

+47 928 31 333

einar85@compasscargo.no

Tomasz Pona

Tomasz Pona

Teamleder Lager og ressurser

+47 920 64 625

tomasz23@compassfairs.no

Kacper Zajczewski

Kacper Zajczewski

Teamleder Boligmesse & TravelXpo

+47 463 98 752

kacper24@compassfairs.no

Adam Stanisławczyk

Adam Stanisławczyk

Messemontør

+47 922 10 434

adam59@compassfairs.no

Staff Placeholder

Alexander Hjortbrink Böe

Messemontør

+46 76 187 87 16

alexander33@compassfairs.no

Andreas Kjøl Berg

Andreas Kjøl Berg

Messemontør

andreas.berg53@compassfairs.no

Andreas Johansson

Andreas Johansson

Messemontør

+46 72 014 16 34

andreas98@compassfairs.no

Artur Jan Wirkus

Artur Jan Wirkus

Messemontør

+47 968 12 938

artur16@compassfairs.no

Staff Placeholder

Daniel Romaniuk

Messemontør

+47 462 60 805

daniel.romaniuk27@compassfairs.no

Staff Placeholder

Dmytro Ivashchenko

Messemontør

+47 468 73 627

dmytro57@compassfairs.com

Staff Placeholder

Kamil Maria Kasprzak

Messemontør

+47 925 19 334

kamil20@compassfairs.com

Lukasz Mainka

Lukasz Mainka

Messemontør

+47 925 36 395

lukasz65@compassfairs.no

Malgorzata Krzemińska

Malgorzata Krzemińska

Messemontør

+47 966 86 409

malgorzata76@compassfairs.no

Mateusz Ziobro

Mateusz Ziobro

Messemontør

+47 463 67 309

mateusz26@compassfairs.no

Mieczyslaw Zubel

Mieczyslaw Zubel

Messemontør

+47 998 83 176

zubel48@compassfairs.no

Staff Placeholder

Piotr Badaj

Messemontør

+47 929 19 069

piotr70@compassfairs.com

Piotr Dzialo

Piotr Dzialo

Messemontør

+47 463 67 335

piotr88@compassfairs.no

Staff Placeholder

Rickard Böe

Messemontør

+46 766 77 36 63

rickard0@compassfairs.no

Sare Bye

Sare Bye

Messemontør

+47 416 13 771

sare91@compassfairs.no

Sebastian Mainka

Sebastian Mainka

Messemontør

+47 967 42 397

sebastian44@compassfairs.no

Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Messemontør

+46 79 04 40 16

sjoerd47@compassfairs.no

Prosjektavdeling Boligmesse

Rudi Rørstad

Rudi Rørstad

Salgsleder

+47 482 03 030

rudi22@boligmesse.no

Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Prosjektleder

+47 922 52 838

kjetil3@boligmesse.no

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis84@boligmesse.no

Jon Egil Kraggerud

Jon Egil Kraggerud

Prosjektleder

+47 906 23 305

jon100@boligmesse.no

Ronny Bjørnsen

Ronny Bjørnsen

Prosjektleder

+47 482 24 813

ronny30@boligmesse.no

Toril Hallan

Toril Hallan

Prosjektleder

+47 907 73 789

toril85@boligmesse.no

Ali Reza Nouri

Ali Reza Nouri

Prosjektleder

+47 941 66 931

ali44@boligmesse.no

Renathe Pedersen

Renathe Pedersen

Koordinator avd Fairs

+47 954 47 882

renathe69@compassfairs.no

Ellen Kraggerud

Ellen Kraggerud

Salgskonsulent

+47 919 07 212

ellen88@boligmesse.no

Prosjektavdeling Travelxpo

Lindis Sletvik Stjernholm

Lindis Sletvik Stjernholm

Prosjektleder

+47 971 77 289

lindis9@compassfairs.no

Renathe Kareatay Pedersen

Renathe Kareatay Pedersen

Salgs- og prosjektkoordinator

+47 954 47 882

renathe15@compassfairs.no

Birgit Haugen

Birgit Haugen

Innholdsprodusent

+47 930 17 709

birgit53@travelxpo.no

Markedsavdeling

Ann-Helen Haaning Johnsen

Ann-Helen Haaning Johnsen

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

+47 938 60 105

ann-helen46@compassfairs.no

Trond Sandgren

Trond Sandgren

Mediasjef

+47 907 22 750

trond18@compassfairs.no

Geir Hermansen

Geir Hermansen

Grafiker

+47 410 40 277

geir27@compassfairs.no

Marita Larsen Andersen

Marita Larsen Andersen

Digital markedsfører

+47 992 41 858

marita42@compassfairs.no

Skandinavisk IT-avdeling

Marius Melsether

Marius Melsether

IT-sjef

+47 918 48 966

marius29@compassfairs.no

Yasin Zamani Konari

Yasin Zamani Konari

Webutvikler/programmerer

+47 947 25 378

yasin59@compassfairs.no

Administrasjon

Stewart L. Stjernholm

Stewart L. Stjernholm

CEO

sls72@compassfairs.no

Jan-Olav Jacobsen

Jan-Olav Jacobsen

CFO

+47 906 95 526

joj24@compassfairs.no

May-Helen Markussen

May-Helen Markussen

Økonomi

+47 930 31 649

may-helen8@compassfairs.no

Brian Fabricius

Brian Fabricius

Head of Expo Solutions Norge

+47 928 38 723

brian65@compassfairs.no

May Wenche Hammert

May Wenche Hammert

COO

+47 922 89 473

maya68@compassfairs.no